McDonald's Türkiye

McDonald's artık cebinde
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.9MB
  • Version 2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Clockwork
Ne zaman McDonald's'tan yemek istesen bu uygulama her türlü bilgiyi sağlayacak.Sana en yakın McDonald's şubesi artık cebinde; menüler hakkında bilgi sahibi ol, indirimleri öğren, sipariş ver ve bunu hiç bir şubeye gitmeden yap!

   Bu uygulama ile civardaki McDonald's restoranlarını bulabilir, adres, telefon vb. bilgilerini öğrenebilir, istediğiniz menüleri inceleyebilir ve AloServis ile sipariş verebilirsiniz.

   Bu uygulama cebinizdeyken bir McDonald's restoranının içinde olduğunu düşünebilirsiniz.Ürünlerin ayrıntılı tanıtımlarını, besin değerlerini görebilir, ne isterseniz sipariş verebilirsiniz.Ayrıca restoranlarla ilgili de detaylı bilgi sahibi olma ve restoran fotoğraflarını görebilme imkanınız var.Bu uygulamanın mümkün kıldıkları bu kadarla da sınırlı değil; her restoranda geçerli olan kampanya bilgileri ve açıklamaları da görebilirsiniz.

   Son olarak ne sipariş vereceğinize ve hangi restoranın size hizmet verebildiğini öğrendikten sonra AloServis hizmetine kayıt olabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.Ayrıca Facebook ile de AloServis üyeliği oluşturabilirsiniz.En güzeli ise siparişlerinizi size ulaşana kadar takip edebilecek olmanız.

McDonald's Türkiye indir